Вівторок, 19.03.2024, 14:21
Рокитянський ЗЗСО І-ІІІ ст.
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Шановні колеги, друзі! Раді вітати вас на нашому веб-сайті!

image001.jpg

Той, хто завітає в Рокитянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, зверне увагу на шкільні алейки, клумби, засаджені квітами; кругом зелено, чисто. Біля школи ростуть каштани. Ці красуні – дерева посаджені вихованцями.

Як добре, коли діти захоплені чимось хорошим, а  коли  захоплені мистецтвом, творчою працею – це просто чудово. Адже зрозуміло: у Рокиті навчаються діти, які вміють бачити красу і творити її, прагнуть жити за її законами.

І ось уже минають роки, як була побудована двоповерхова Рокитянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. ЇЇ було відкрито в 1967 році – на честь 50-ї річниці Великого Жовтня. Школа була споруджена на кошти місцевого колгоспу « Маяк комунізму», керівником  якого був Полтавець Петро Михайлович.

image002.jpgПершим директором школи була Полтавець Марія Хомівна, яка стала душею тодішнього педколективу. Керівник школи жила не для себе. Вона свої знання, душу і серце віддавала дітям.

Марія Хомівна згуртувала дружній колектив : це Олійник Оксана Іванівна, Ракович Галина Семенівна, Полтавець Іван Васильович – учителі математики,  Полтавець Галина Семенівна, Лещенко Любов Сергіївна – вчителі української мови та літератури, Моргун Федір Трохимович – учитель біології, Вовк Галина Олексіївна, Заріцька Марія Андріївна, Сауся Галина Денисівна – вчителі початкових класів, Полтавець Григорій Михайлович – учитель історії, Слободянюк Таміла Василівна – вчителька російської мови та літератури, Чичкань Іван Сидорович – учитель іноземної мови. Про вчителя німецької мови говорили : це  «ходяча енциклопедія». І це дійсно так. Він був ерудованою, культурною і дуже доброю людиною.

Бажаємо всім успіхів на життєвому шляху та високих професійних злетів!

З повагою  директор  закладу  Борблик Н. В

«  Березень 2024  »