Середа, 19.12.2018, 04:32
Вітаю Вас, Гість

12 грудня проведено відкриту класну година  в 3-4 класах   «Хліб - всьому голова»    (Яковець Г.Б.)

11 грудня  проведено відкриту класну годину в  7 класі на тему «Андріївські гадання»   (Дем’яненко Ю.О.)

10 грудня  проведено відкриту класну годину в  2 класі на тему  « Веселка щастя»  (Давиденко В.О.)

РАЙОННА ОЛІМПІАДА З ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ

05 грудня відбулася   зустріч з головою ветеранської райради Дудником І.Г.  та членом президії райради ветеранів, головою  жіночого клубу «Дозвілля» Тимошенко М.А.

16 листопада 2013 року відбулася  олімпіада з педагогіки і психології, в якій взяли участь учні Великобагачанської, Устивицької та Рокитянської загальноосвітніх шкіл.

Переможцями олімпіади визнано:

ІІІ місце- Малай Юлія, учениця 10 класу Рокитянської ЗОШ І-ІІІ

ступенів-17,75 балів.

РАЙОННЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

Відповідно до річного плану роботи методичного кабінету 7 жовтня 2013 рокуна базі Рокитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики.

РАЙОННИЙ КОНКУРС ЮНИХ ГУМОРИСТІВ «ПОСМІХНЕМОСЬ ЩИРО ВИШНІ»

15 жовтня 2013 року у приміщенні актової зали відділу освіти відбувся

Х районний конкурс юних гумористів  «Посміхнемось щиро Вишні».

За рішенням журі переможцями стали:

у номінації « Вишневі усмішки»

Середня вікова група – 13-15 років

І місце –немає

ІІ місце – Малай Юлія, 15 років, Рокитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце –немає

26 листопада проведено  відкритий урок з української мови  3-4 класи на тему «Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Спостереження за роллю прикметників у мовленні.» (Яковець Г.Б.)

27 листопада  проведено  відкритий урок з математики 1 клас на тему «Складання прикладів на віднімання з прикладів на додавання. Знаходження невідомого доданка». (Козаренко С.В.)

29 листопада   проводився   флешмоб  присвячений відзначенню Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

29 листопада проведено уроки доброти по класах  щодо  відзначення  Міжнародного  дня інвалідів  на тему «Дивіться на нас, як на рівних».

29 листопада відбувалася  зустріч учнів 6 класу з   фахівцем із соціальної роботи  при  Рокитянській сільській раді Роменським І.М.Бесіда на тему «Боротьба зі  СНІДом».